top of page
01cc0000-0aff-0242-7084-08d9fc696f49_w1023_r1_s.jpg
Line separator

ДОПОМОЖІТЬ ВЖЕ
СЬОГОДНІ!

24 лютого 2022 року Росія розпочала війну проти України, війну диктатури проти демократії. Щодня українські міста та села зазнають руйнувань від ворожих бомбардувань. Тисячі вбитих і поранених цивільних. Україна сьогодні кров'ю  виборює своє право бути незалежною та демократичною державою і є щитом Європи перед путінською агресією. Українські захисники мужньо боронять країну, незважаючи на перевагу ворожої армії в чисельності та озброєнні. Вони справжні професіонали, сильні та сміливі, проте недостатньо оснащені. Допоможіть нашим воїнам боронити Україну і повернутися додому живими!
 

КОМУ І ЧИМ МИ ДОПОМАГАЄМО

Наша Благодійна організація “Благодійний фонд “Волонтерське об'єднання українців “Без меж” допомагає всім захисникам України: представникам Збройних сил, Національної гвардії, територіальної оборони. Закуповуємо та передаємо українським захисникам засоби захисту і зв'язку, тепловізори, спорядження, медикаменти, а також автомобілі. Шукаємо і закуповуємо все необхідне для наших військових по всьому світу: в нашій команді волонтери з країн ЄС, США, Великої Британії, України.


Контактуємо з військовими напряму: командири звертаються до нас з конкретними запитами, які ми закриваємо. Наша допомога завжди адресна та цільова і надходить тим, хто її потребує.

МИ ЗАКУПОВУЄМО

Засоби
захисту

Бронежилети, шоломи, тактичні наколінники та налокітники,   медикаменти кровоспинного характеру, «турнікети» тощо. Все, що допомагає нашим захисникам вціліти на війні.

Обладнання і  спорядження

Рації зі станціями зарядними, тепловізори, розгрузки, генератори, прибори нічного бачення, каремати і спальні мішки. Все, що підвищує ефективність наших військових.

Транспортні засоби

Повноприводні автомобілі, автомобілі швидкої допомоги тощо. Все, що допомагає врятувати життя нашим захисниками.

ЯК ДОПОМОГТИ

Будь-яка сума надана Вами наближає перемогу України та рятує життя нашим військовим. Ви допомагаєте нашим захисникам вціліти і повернутися живими до своїх близьких.

ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Валюта рахунків
Гроші

На картку

Картка отримувача:

5169 3351 0041 1160 (грн)
 

АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Призначення платежу - Благодійна допомога 
Отримувач: БО БФ ВОУ БЕЗ МЕЖ 

Код отримувача: 44855226 

Жовті квіти

Revolut

IBAN: LT41 3250 0316 1523 1641, BIC: REVOLT21
Oleksandr Martin

2546207-yak-dobre-vi-znaete-perebig-podiyi-viyni-proti-rosiyi-test.jpeg

Про всі зібрані та витрачені кошти, про виконані закупівлі, про відкриті актуальні проекти ми звітуємо в наших соціальних мережах. 

bottom of page