top of page
848a454b-376b-4541-97c5-cc33585098ad_w1080_h608.jpg

НАША
ДІЯЛЬНІСТЬ

Ми збираємо кошти й купуємо на них необхідні для українського війська обладнання й спорядження. Ми закуповуємо  по всьому світу і передаємо українським військовим засоби захисту та зв'язку, автомобілі, тепловізори, генератори, кровоспинні засоби, тощо. Співпрацюємо безпосередньо з військовими частинами і закриваємо їхні потреби комплексно.

ЧИМ МИ ДОПОМАГАЄМО

Ми українці з усього світу, об'єднані спільною метою захистити нашу рідну Україну від російської агресії. Наша місія - зберегти життя та здоров'я максимальному числу українських воїнів, щоб вони повернулись додому живими.

Ми допомагаємо всім захисникам України: представникам Збройних сил, Національної гвардії, територіальної оборони. Українські військові мужньо боронять країну, незважаючи на перевагу ворожої армії в чисельності та озброєнні. Наші захисники справжні професіонали, сильні та сміливі, проте потребують допомоги в оснащенні.

Засобами захисту

Бронежилети, шоломи, тактичні наколінники та налокітники,  меди-каменти кровоспинного характеру, «турнікети», тощо. Все, що допомагає нашим захисникам вціліти на війні.

Обладнанням і спорядженням

Рації зі станціями зарядними, тепловізори, розгрузки, генератори, прибори нічного бачення, каремати і спальні мішки. Все, що підвищує ефективність наших військових.

Транспортними засобами

Повноприводні автомобілі, автомобілі швидкої допомоги, тощо. Все, що допомагає врятувати життя нашим захисниками.

ВРЯТУЄМО УКРАЇНУ РАЗОМ!

Ukraine Flag

ДОПОМОЖИ ЗАРАЗ!

Україні потрібна Ваша допомога. Підтримайте захисників України і допоможіть їм боронити нашу країну та повернутись додому живими.

bottom of page